UWAGA! Kilka banków zapowiada problemy! Lepiej wypłać gotówkę i zrób wcześniej zakupy!

Kilka banków zapowiada przerwy techniczne. Podczas weekendu możesz mieć problemy z płatnościami BLIK, kartą, a nawet wypłatami z bankomatów. Z jednej strony dobrze, że większość prac rozpocznie się w nocy, z drugiej część klientów właśnie wtedy robi zakupy.

Fot. Pixabay

ING Bank Śląski
Przerwa rozpocznie się z soboty na niedzielę. Prace rozpoczną się o 00:00, a zakończą o 5:30. W tym czasie nie będą działać płatności z „Płać z ING”, BLIK, przelewy ekspresowe, Aplikacja Moje ING mobile i Moje ING, ING Business w wersji desktop i mobile, wpłaty i wypłaty z bankomatów, płatności wymagające potwierdzenia SMS oraz Kantor ING.

PKO Bank Polski
Przerwa techniczna zacznie się z soboty na niedzielę w godzinach 00:00 – 12:00. Przez cały ten czas nie będzie działać bankowość internetowa i telefoniczna. To jednak nie wszystko. Od północy do 6:00 rano nie będzie działać aplikacja IKO, iPKO oraz płatności mobilne IKO. Następnie od 6:00 do 12:00 klienci będą mieli ograniczone możliwości zapłaty. Działać będą jednak wypłaty z bankomatów, płatność online (za wyjątkiem BLIK) oraz płatności kartą (za wyjątkiem zbliżeniowych).

mBank
mBank zapowiada pracę w sobotę od 8:00 do 14:00. Nie powinna ona wpływać na większość usług. Nie będzie działać usługa eMakler.

BNP Paribas
Tu niespodzianka, bowiem to jedyny bank, który zapowiada przerwę nie w weekend, a w środę i to w dodatku bardzo krótką. Od 23 w środę do 0:30 w czwartek nie będzie działać serwis internetowy BNP Paribas.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c