Uwaga! Mężczyzna zaczepia dzieci pod szkołą! Rodzice, bądźcie czujni!

Pod szkołą na Aluzyjnej i Strumykowej zaobserwowano ciemnowłosego mężczyznę w średnim wieku, który miał zaczepiać dziewczynkę.  Mama dziecka podziękowała parze, która nie pozostała obojętna i pomogła dziecku.

O sprawie powiadomiono policję.

„Ten osobnik próbował wejść do mojego mieszkania w nocy, naciskał na klamkę, więc ma szerokie pole działania. Uważajcie na dzieci i dobytek. Sprawa jest zgłoszona na policję.” – ostrzega Pani Dorota.

„Zaczepiał dziewczynkę o 8 rano na aluzyjnej, wtedy ktoś zrobił to foto, potem kręcił Się koło szkoły na strumykowej, potem śledził w w lesie na pasłęckiej moja kobietę, potem widziany w 211 jak chłopca „podrywał” w stronę Dąbrówki Wiślanej trzeba go namierzyć, ludzie piszą, że wiele razy go widzieli czy pod szkołami czy na placykach zabaw jak nękał matki z małymi dziećmi, parę kobiet też dziś się wypowiadało że je zaczepiał” – opisuje jeden z mieszkańców.

Na wszelki wypadek miejcie oczy szeroko otwarte i porozmawiajcie ze swoimi dziećmi o bezpieczeństwie. Człowiek może sie przemieszczać.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.