Uwaga mieszkańcy Pragi! Nocna wycinka konarów w Parku Praskim!

Zarząd Oczyszczania Miasta poinformował o nocnej wycince konarów drzew, które zawadzają o trakcję. Można to przeprowadzić tylko nocą, kiedy tramwaje nie będą już kursować, a w przewodach trakcyjnych nie będzie płynął prąd.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Uwaga, konieczne jest przycięcie konarów nad trakcją tramwajową przy ul. Jagiellońskiej od strony parku Praskiego. Prace będą odbywały się o nietypowej porze, bo w nocy.” – pisze ZOM – „Ze względów bezpieczeństwa Tramwaje Warszawskie poprosiły nas o przycięcie trzech topól, których korony rozrastają się na trakcję tramwajową od strony ul. Jagiellońskiej. Prace można wykonać jedynie po wyłączeniu prądu, co jest możliwe tylko w godzinach nocnych, gdy nie kursują tramwaje. Przycinka konarów odbywać się będzie w nocy z poniedziałku 28 na wtorek 29 grudnia, w godz. 00:30 – 03:30. Mieszkańców okolicznych budynków przepraszamy za ewentualne utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.