Uwaga! Na Pradze Południe grasuje zboczeniec!

Jeden z naszych czytelników, ostrzega przed grasującym w okolicy Gocławka zboczeńcem, który napadł na jego znajomą. Napastnik podszedł do niej od tyłu, po czym zaczął dotykać w intymnych miejscach. Najprawdopodobniej spłoszył się czymś, ponieważ w pewnym momencie zaczął uciekać. Ciężko nawet pomyśleć co byłoby, gdyby został z kobieta sam na sam przez dłuższy czas.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„W środę (16.09.2015) rano, około 5:56 moja koleżanka została napadnięta na Grochowie. Przechodząc od ul. Olszynki Grochowskiej ul. Koprzywiańską (między Społem, a opuszczonymi garażami) w stronę pętli tramwajowej podbiegł do niej chłopak i złapał ją za krocze przytrzymując.

Wiek ok. 20-30 lat. Drobnej postury (chudy), wzrost średni, krótkie włosy. Miał drobną twarz. Ubrany był w pikowaną kurtkę granatową na zatrzaski, oraz granatowe dżinsy.  Być może ktoś coś wie, albo słyszał o podobnych przypadkach i umie ten incydent przypasować do konkretnej osoby. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE.”

Napisał opisując sprawę nasz czytelnik. Sprawa jest już zgłoszona na policję. Jak się szybko okazało napadnięta kobieta nie jest jedyną pokrzywdzoną. Jak podkreśla nasz czytelnik, od 28 lat mieszka na Grochowie i nigdy jeszcze nie było podobnej sytuacji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.