Uwaga! Na Tarchominie mężczyzna brutalnie napadł na młodą kobietę. Szuka go policja

Na ul. Myśliborskiej mężczyzna napadł na młodą kobietę. Nieznane są motywy tego napadu, ale nasza czytelniczka, która prosi o anonimowość, chce ostrzec innych. Sprawa jest zgłoszona na policję, która szuka już sprawcy.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Z piątku na sobotę ok. godz. 2.00 nad ranem na ul. Myśliborskiej napadł na mnie młody mężczyzna ubrany w bluzę dresową i spodenki . Na oko miał ok. 20-23 lata.Kiedy próbowałam wbić kod do furtki na osiedle wybiegł zza rogu i zaczął mnie szarpać. Udało mi się wybrać pierwszy lepszy nr domofonu.. i na szczęście odebrała kobieta. Zaczęłam wzywać pomocy. Chłopak się oddalił. Kiedy weszłam na osiedle i próbowałam zamknąć za sobą furtkę znowu się pojawił, agresywnie uderzył noga w furtkę i wbiegł za mną na osiedle. Zaczęłam uciekać do klatki, ale mnie dogonił i przewrócił. Na szczęście moje krzyki usłyszał znajomy. Kiedy wyszedł na balkon sprawca uciekł. Skończyło się na kilku zadrapaniach i ogromnym stresie. Zgłosiłam sprawę na policję. Na Tarchominie mieszkam już długi czas, zawsze twierdziłam, że to spokojna dzielnica, ale jak widać i tu trzeba na siebie uważać”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c