Uwaga! Nasza Czytelniczka ostrzega przed dziwnym mężczyzną! Córka boi się wychodzić z domu!

„Proszę o publikację UWAGA !!! Wczoraj po godzinie 21 byłyśmy z córką „ofiarami” bardzo dziwnie zachowującego się człowieka.”  – pisze Nasza Czytelniczka w wiadomości do redakcji. 

Fot. Pixabay

„Wracając do domu ulicą Podolską (w kierunku od Grochowskiej do Szaserów) mijał nas mężczyzna, wiek 40+, średniego wzrostu i krępej budowy ciała, włosy ciemne, tłuste, kilkudniowy zarost. Ubrany był w bardzo charakterystyczną żółtą koszulkę z zielonym napisem BRASIL na plecach, czarne za krótkie spodnie w kant i za duże czarne klapki z krytym przodem.
Mijając nas zmierzył mnie od góry do dołu po czym w obrzydliwy sposób „odprowadzał” moją córkę wzrokiem oblizując się przy tym bardzo znacząco. Przestraszył ją do tego stopnia, że rzuciła się na oślep do ucieczki. Dogoniłam ją, uspokoiłam i zorientowałam się, że zawrócił i zmierza coraz szybciej w naszym kierunku!!! Przyspieszyłyśmy i udało mi się dodzwonić do rodziny, która wyruszyła nam naprzeciw. On w tym czasie przeszedł na drugą stronę ulicy, schował się w krzakach i wyglądał za nami obserwując co robimy. Nie wiem co chciał zrobić, ale obłęd miał w oczach, córka boi się wychodzić z domu, płacze gdy ja wychodzę.

Uważajcie na swoje dzieci, zwłaszcza w tej okolicy.

Sprawa oczywiście zgłoszona (ponoć nie pierwszy taki przypadek, rysopis się zgadza)

Podajcie dalej!!!” – pisze Czytelniczka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c