Uwaga! Nieznani sprawcy oblewają przechodniów niezidentyfikowaną cieczą

Do redakcji wpłynęły dwie wiadomości informujące nas o oblewaniu przechodniów niezidentyfikowaną cieczą. Obie sytuacje miały miejsce w okolicach ul. Targowej na Pradze Północ.

Fot. Czytelniczka Monika

Fot. Czytelniczka Monika

Jak informują nas czytelnicy, nieznani sprawcy jadąc samochodem zwalniają, oblewają przechodniów jasnożółtą cieczą po czym szybko odjeżdżają. Jak twierdzą nie zawiadomili policji, ale ostrzegą innych, by uważali na biały, terenowy samochód typu jeep:

„Około 14.00 przechodziłam z dzieckiem na ul. Targowej, róg Kijowskiej. Do krawędzi chodnika zbliżył się biały, terenowy samochód, z którego wylano na nas jasnożółtą ciecz. Oblano nie tylko mnie i moje dziecko, ale również Panią, która przechodziła obok” – pisze do nas Pani Monika. Dodaje, że nie zrobiła zdjęć samochodu, bo była zaskoczona i sprawdzała czy nic nie stało się jej dziecku. Ostrzega jednak innych, by uważali, bo nie wiadomo, co to za substancja. Na szczęście do domu nie  miała daleko więc udało jej się szybko umyć dziecko i siebie. W okolicach była policja, niestety zajęta inną interwencją.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c