Uwaga! PKP Służewiec. Jest niebezpiecznie! „Pomysł jak z Barei” Czy to sposób na niesfornych pasażerów?

N dworcu PKP Służewiec na pasażerów skracających sobie drogę przez tory czeka niemiła niespodzianka. Ktoś wysmarował peron oraz trawę przy torach smarem. Próba przejścia jest po prostu niebezpieczna. Nie chce nam się wierzyć, że pomysł i wykonanie jest autorstwa PKP. Zwrócimy się w tej sprawie do rzecznika.

„Część. Jakiś czas temu na PKP Służewiec Pan z PKP zbierał opinie na temat powodów dla których ludzie przechodzą przez tory, a nie kładką. Mówił, że niedługo i tak powstanie płot. Płoty nie ma a sposób jaki znaleziono na niesfornych pasażerów jak z Barei. Pół peronu ukazane jakąś mazią. Może odpytacie zarządzających o co chodzi? ? Pozdrawiam!” – napisał Pan Patryk w wiadomości do redakcji

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl