UWAGA! Potrzebna krew do operacji ratującej życie!

Kochani! Wielokrotnie prosiliśmy Was o oddanie krwi, ale ta sytuacja jest naprawdę wyjątkowa. Pan Janusz cierpi na nowotwór i ma przejść operację. Niestety, jest ona odwlekana z powodu braku krwi w bankach. Pilnie potrzebna jest krew A Rh- lub jakakolwiek inna, by wymienić ją dla chorego.

Fot. Pixabay

UWAGA! Pan Janusz walczy z nowotworem. Na najbliższy piątek zaplanowano u niego zabieg operacyjny. Ale by się odbył, potrzeba krwi A rh (-) – co najmniej 3 jednostki. Tej grupy krwi brakuje w bankach. Banki krwi mają zabezpieczponych kilka jednostek tej grupy, ale w procedurze „emergency”.

Krew (szczególnie A Rh (-)) dla Pana Janusza można oddać w każdej stacji krwiodawstwa w Polsce. Ważne, aby przy oddaniu wskazać imiennie, że to dla:
Janusz Kaczyński
Szpital Puławy SPZOZ
ul. Bema 1
24-100 Puławy
Oddzial: Urologii i Onkologii Urologicznej

Jeśli to możliwe – prześlijcie zdjęcie potwierdzania oddania krwi ze wskazaniem do córki Pana Janusza na pw https://www.facebook.com/ewelinowska

Stacje krwiodawstwa przekażą poświadczenie oddania krwi do szpitala w Puławch. Ale każda ilośc każdej grupy jest ważna – krew naprawdę ratuje życie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.