Uwaga! Ta kobieta jest poszukiwana! Okradła mieszkanie na 10 tysięcy!

Wilanowscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży różnych przedmiotów o wartości 10.000 z jednego z mieszkań przy ul. Bonifacego 74 w Warszawie zaistniałej w dniu 17.12.2019 r. Na podstawie ustaleń policyjni technicy kryminalistyki stworzyli portret pamięciowych podejrzanej.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

O kradzież podejrzana jest kobieta w wieku około 20-30 lat, o szczupłej budowie ciała, śniadej cerze, mająca długie, proste, ciemne włosy. W dniu przestępstwa prawdopodobnie ubrana była w ciemną kurtkę oraz ciemne spodnie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości osoby przedstawionej na portrecie pamięciowym lub miejsca jej obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer tel. 22 603-25-03 – czynny całą dobę, lub numer tel. 22 603-25-33 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Autor: asp. szt. Robert Koniuszy


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.