Uwaga! Trwa obława za nożownikiem! Jedna osoba nie żyje

W spokojnej Górze Kalwarii, przy ulicy Księdza Sajny, chwilę po godzinie 12 w niedzielę, doszło do dramatycznych wydarzeń. Mężczyzna pchnięty nożem wyskoczył z okna. Trwa obława za sprawcą.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jeszcze nie wiadomo co się dokładnie. Wiadomo, że 47-letni mężczyzna został ugodzony nożem. W desperacji uciekając przed kolejnymi atakami, poszkodowany wyskoczył przez okno mieszkania na pierwszym piętrze. Scena ta rozegrała się na oczach mieszkańców osiedla, którzy wstrząśnięci byli świadkami tej tragedii. Niestety nie udało się pomóc mężczyźnie. 47-latek zmarł na miejscu. W międzyczasie policjanci pod nadzorem prokuratora rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie.

Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał, że na miejscu prowadzone są czynności. Z wstępnych ustaleń wynika, że zdarzenie ma charakter kryminalny. Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji potwierdziła te informacje, dodając, że policjanci prowadzą obławę za sprawcą.

Na miejscu obecni byli również strażacy, którzy zabezpieczali teren. Wokół bloku szybko zaroiło się od służb, a policjanci rozłożyli parawan na chodniku.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]