Uwaga Ursynów. Gołąbki z trutką, kiełbasy z gwoździami i kulki o ostrych krawędziach porozrzucane po dzielnicy!

Użytkownicy portalów społecznościowych kolejny raz ostrzegają właścicieli psów. Na Ursynowie pojawiły się kiełbasy z gwoździami i szpilkami, gołąbki z trutką i kulki o ostrych krawędziach poukrywane w trawie. Uważajcie na swoich czworonożnych kompanów!

Fot. Pixabay

„Trucicielom niewinnych psów i innych naszych kochanych zwierzaków nie popuszczę – dopóki nie odpowiedzą za swoje przestępstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UWAGA URSYNÓW – pilnujcie uważnie swoich pupili, bo na dzielnicy krążą osoby rozrzucające trutki po osiedlach, trawnikach i łąkach – kiełbasy z gwoździami i szpilkami, 'gołąbki z trutką’ w postaci kulek zawiniętych w trawy o ostrych tnących krawędziach. Bądźcie czujni!!!

Udostępniajcie proszę to ostrzeżenie!”

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl