Uwaga! Wyłączone dwa pasy al. Jerozolimskich w kierunku centrum! Utrudnienia do niedzieli

„Z ruchu zostaną wyłączone dwa pasy Al. Jerozolimskich w kierunku centrum na wysokości skrzyżowania z ul. Chałubińskiego. Przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o wyrozumiałość i ostrożną jazdę” – informuje MPWiK.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Utrudnienia są związane z pracami naprawczymi sieci kanalizacji deszczowej, które są niezbędne ze względu na powstałe w tym rejonie zapadnięcie jezdni zagrażające bezpieczeństwu użytkowników drogi.

Roboty potrwają od soboty, 23 lutego, od godzin porannych do niedzieli, 24 lutego, do godz. 6:00. Prace będą polegały na likwidacji zapadnięcia nawierzchni jezdni i wykonaniu tymczasowego zabruku. Docelowe odtworzenie nawierzchni drogi jest planowane w okresie letnim.

Działania nie będą miały wpływu na odbiór ścieków od okolicznych mieszkańców.

„Przepraszamy Państwa za utrudnienia i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby prace remontowe zakończyć w możliwie najkrótszym czasie” – zapewnia MPWiK.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.