Uwaga! Zaginął Piotr Kapela. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV prowadzi poszukiwania za zaginionym Piotrem Kapelą. Mężczyzna był widziany ostatni raz w miejscu zamieszkania w dniu 24 lipca i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższą rodziną. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z policją.

Fot. Policja

W dniu 24 lipca br. (środa) około godziny 9.00 Piotr Kapela wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał także kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 175 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie blond, widoczna łysina, nos długi przekrzywiony. W dniu zaginięcia prawdopodobnie był ubrany w koszulkę typu t-shirt, długie spodnie jeansowe w kolorze granatowym i buty sportowe typu adidas w kolorze granatowym.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komenda Rejonową Policji Warszawa IV, telefon 22/ 603 94-50, lub 22 603 70-37 lub z najbliższą jednostką policji.

Informacje mogą Państwo przekazać także drogą elektroniczną na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.