Uwaga! Zaginął starszy mężczyzna!

Mokotowscy policjanci z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji poszukują zaginionego 85-letniego Ryszarda Kloc. Mężczyzna w dniu 8 lipca 2020 roku około godziny 11:00 wyszedł z mieszkania przy ul. Kmicica w Warszawie i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat jego miejsca pobytu lub widziały go w ostatnim czasie, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji.

Zaginiony Ryszard Kloc ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, przygarbiony. Ma małe oczy, głęboko osadzone oczy siwe, krótkie włosy i odstające uszy.

W dniu zaginięcia był ubrany w czarną czapkę z daszkiem typu bejsbolówka, białą koszulę, szary, odrobinę za duży garnitur, czarne buty typu mokasyny.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7.pod nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę), albo bezpłatnym numerem 112.

Autor: podkom. Robert Koniuszy


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c