Uwaga! Zaginęła 14-letnia Zuzanna!

Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginioną Zuzanną ŻORNACZUK lat 14, która w dniu 1 września 2021 roku wyszła z domu rodzinnego i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Fot. Policja

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Zuzanny ŻORNACZUK. Nieletnia wyszła z domu w dniu 1 września br., około godziny 10:15 z domu przy ul. Niemcewicza. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane.

 

Rysopis:

– wzrost około 165 cm,

– szczupła sylwetka,

– włosy rozpuszczone ciemny blond z odcieniem zielonego,

– oczy brązowe.

W dniu zaginięcia ubrana była w:

– czarna obcisła bluzka, tzw. półgolf,

– buty koloru czarnego typu adidas,

– spodnie w kolorze niebieskim typu jeans.

 

– może posiadać przy sobie torbę typu worek koloru rudego z napisem o nieznanej treści z boku, czarną kurtkę puchową z kapturem, koszulkę z krótkim rękawem koloru białego z nadrukiem kolorowych grzybów.

 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Zuzanny ŻORNACZUK proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c