Uwaga! Zaginęła 16-letnia dziewczynka, która może być w Warszawie i okolicach!

We wtorek (16.07.2019) zaginęła moja córka Amelia Florczyk. Wyszła do kolegi – nie dotarła. zaginęła w Miejska Górka koło Rawicza Wielkopolska ale Amelia może być w każdej części Polski! Jeśli ktoś ją widział gdziekolwiek proszę o kontakt – apeluje mama nastolatki.

Jak pisze mama dziewczynki, Amelia na pewno żyje, ale w tej chwili nie wiadomo gdzie jest – Wczoraj byli w okolicach Warszawy. Teraz mogą być w różnych częściach kraju. Amelia nie jest sama. Jest z mężczyzną – lat 24. 185 cm wzrostu, szczupły, ciemny blondyn.

Prawdopodobnie ubrany jest w szare spodnie, czarną kurtkę i białą czapkę z daszkiem. Mężczyzna, jak i dziewczynka mają zespół aspergera. Z tego powodu oraz napadów lękowych może (ale nie musi) zachowywać się „dziwnie”- sztywno chodzić, machać rękami. Mają plecak i może namiot.

Dziewczynka ma 16 lat, ale wygląda na młodszą. Ma 163 cm wzrostu, szczupła, ciemny blond włosy do ramion proste, grzywka. Okulary.

Z domu wyszła ubrana w czarne zapinane buty lakierki, ciemnogranatowe szersze jeansy, granatową koszulkę i jasnoszarą bluzę rozpinaną z kapturem – na plecach hello kitty.

Amelko! Jeśli to czytasz: wróć do domu. Wszystko będzie dobrze. Wszyscy na Ciebie czekamy – pisze mama zaginionej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.