Uwaga! Zaginęła 87-letnia kobieta! [AKTUALIZACJA: zaginiona odnaleziona]
[AKTUALIZACJA: Kobieta została odnaleziona] Komenda Rejonowa Policji Warszawa III z rodziną poszukuje 87-letniej mieszkanki Ochoty. Wyszła z domu dziś około godziny 10:00 i do tej pory nie powróciła. Z informacji uzyskanych od rodziny zaginionej wynika, że kobieta mogła przebywać w kościołach, lub w ich pobliżu.

Fot. Warszawa w Pigułce
Dziękujemy wszystkim za sygnały i udostępnienia. Zaginiona kobieta została odnaleziona. Jej życiu i zdrowiu nic nie zagraża.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.