Uwaga! Zaginęła Wiktoria Bernacka! Wyszła na spotkanie z kolegą i nie wróciła!

Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginioną Wiktorią BERNACKĄ lat 18, która w dniu 11 kwietnia 2021 roku wyszła z domu rodzinnego i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Fot. Archiwum prywatne

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Wiktorii BERNACKIEJ. Kobieta wyszła z domu w dniu 11 kwietnia br., około godziny 14:30 z domu przy ul. Adamieckiego w celu spotkania z kolegą, lecz się nie spotkała. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane.

Rysopis:

– wzrost około 160 – 165 cm,

– szczupła sylwetka, waga około 50 kg.

– włosy czarne za ramiona,

– oczy ciemne.

W dniu zaginięcia ubrana była w:

– płaszcz koloru czarnego,

– buty koloru białego typu adidas,

– spodnie w kolorze ciemny.,

– może posiadać przy sobie różową torbę sportową z napisem Nike.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Wiktorii BERNACKIEJ proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c