Uwaga! Zaginiony ma problemy psychiczne! Musi natychmiast przyjąć lekarstwo!

Policjanci z komisariatu w Wawrze poszukują zaginionego 35-letniego Tomasza Rowickiego. Mężczyzna 7 grudnia 2019 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Wawer prowadzą poszukiwania 35-letniego Tomasza Rowickiego.

Mężczyzna ma około 171-175 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie, widoczne zakola, oczy ciemne. W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie jeansowe, granatową bluzę z kapturem, kurtkę prawdopodobnie brązową, szare buty sportowe.

Znaki szczególne- blizna na lewym policzku, blizna pooperacyjna na brzuchu po wyciętym wyrostku.

Mężczyzna 7 grudnia 2019 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Zaginiony ma problemy ze zdrowiem psychicznym, powinien zażywać na stałe leki, jest zdolny do samodzielnej egzystencji. W przeszłości był już poszukiwany jako osoba zaginiona, może szukać schronienia na terenach zalesionych, trudnodostępnych.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze tel. (22) 603-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Autor: nadkom. Joanna Węgrzyniak


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.