Uwaga! Zakaz wstępu do lasu z uwagi na opryski!

Od dzisiaj obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu do lasu w gminie Jabłonna w związku z opryskami, jakie mają na celu ograniczyć populację chrabąszcza majowego i chrabąszcza kasztanowca.

Informujemy, że w związku z koniecznością wykonania zabiegu wielkoobszarowego chemicznego ograniczenia liczebności imago chrabąszcza majowego i chrabąszcza kasztanowca od dnia 22 maja do odwołania (nie dłużej niż do 7 czerwca 2019 roku), Nadleśniczy Nadleśnictwa Jabłonna wprowadza okresowy zakaz wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa.

Zakaz wstępu do lasu obejmuje lasy na terenie Nadleśnictwa Jabłonna leżące w Leśnictwie Bagno (Gmina Jabłonna). Obszar objęty zakazem wstępu zaznaczono na mapie.

Tereny objęte zakazem zostaną  oznakowane tablicami informacyjnymi o zakazie wstępu do lasu. Prosimy o przestrzeganie zakazu i niezbieranie płodów runa leśnego.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.