Uważajcie na fałszywe informacje o śmierci Zbigniewa Wodeckiego! Link może zawierać złośliwe oprogramowanie!

Zbigniew Wodecki nadal przebywa w szpitalu MSWiA przy ul. Wołoskiej w Warszawie. To ciężki czas zarówno dla niego, jak i dla rodziny. Niestety nie wszyscy to rozumieją, a niektórzy starają się nawet wykorzystać.

Fot. Facebook

Czytelnicy piszą do nas, byśmy podali, że artysta nie żyje. Tymczasem to nieprawda! Ponieważ wiadomości jest bardzo dużo, postanowiliśmy napisać artykuł.

Strona infowarszawa pomimo, iż twierdzi, że informacje są sprawdzone, mija się z prawdą. To nie pierwszy raz, kiedy strona ta rozpowszechnia nieprawdziwe dane ciężkiego kalibru. Wcześniej pojawiła się na niej informacja, że Świeżaki z Biedronki zawierają niebezpieczne substancje i są wycofywane ze sklepów. Było to w czasie, kiedy promocja już się kończyła i maskotek brakowało. Z tego też powodu wiele osób w to uwierzyło, a Biedronka wydała nawet oświadczenie w tej sprawie. Po tym wydarzeniu strona zniknęła z sieci na pewien czas.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.