Uwięził i wykorzystywał 13-latkę. Poszukiwała ją cała Warszawa

Zatrzymano podejrzewanego o przestępstwa na tle seksualnym wobec nieletniej poniżej 15 roku życia. Mężczyzna wykorzystał fakt, że małoletnia uciekła z domu rodzinnego i doprowadził ją do poddania się innej czynności seksualnej.

Fot. policja

Fot. policja

Policjanci z Ochoty poszukiwali 13-letniej dziewczynki, która uciekła z domu rodzinnego. Pracując nad sprawą, zatrzymali 28-letniego mężczyznę, w mieszkaniu którego znaleziono poszukiwaną. Zatrzymany podejrzany jest o jej wykorzystywanie seksualne.

Sygnał o ewentualnym miejscu, gdzie może przebywać dziewczynka, ochoccy policjanci otrzymali kilka dni temu. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania na Mokotowie, w lokalu oprócz zaginionej, nikogo nie było. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Trafili na jego trop w podwarszawskim Raszynie.

Po powrocie do domu rodzinnego, dziewczynka zdecydowała się opowiedzieć swojej matce o tym, co ją spotkało. Wówczas na jaw wyszły okoliczności jej pobytu w mieszkaniu mężczyzny.

Dalsze czynności z zatrzymanym mężczyzną wykonywali już mokotowscy policjanci. Decyzją sądu 28-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz za wszystkie czyny, których się dopuścił, może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c