Volvo wjechało pod prąd i zderzyło się z autobusem. Dwójka rannych w tym dziecko

Na ul. Górczewskiej, niedaleko galerii handlowej doszło do groźnego zdarzenia. Z powodu zmienionej organizacji ruchu kierowca volvo wjechał pod prąd i zderzył się z autobusem. Dwie osoby zostały ranne.

Na ul. Górczewskiej, z powodu budowy metra zmieniono organizację ruchu. Kierowca volvo wjechał pod prąd i zderzył się z autobusem miejskim.

Jak poinformowała nas Monika Brodowska z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji, dwie osoby zostały ranne.

Jest to pasażer autobusu, który został przewieziony do szpitala oraz dziecko znajdujące się w samochodzie, które obecnie badane jest przez zespół pogotowia ratunkowego.

Jeden pas ulicy Górczewskiej w kierunku centrum jest zablokowany. Są duże utrudnienia.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl