W lesie ktoś przywiązał łańcuchem suczkę z pięciorgiem szczeniąt

Wiadomość wprawdzie nie z Warszawy, ale jej okolic, dokładnie Sochaczewa. Czyn zasługuje jednak na potępienie, a sprawcy na ukaranie, dlatego tez udostępniamy. Suczka oraz piątka małych szczeniąt została przypięta łańcuchem do drzewa w lesie i zostawiona na pastwę losu.

Gdyby nie Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta, nie wiadomo jakby ta historia się skończyła. Sprawą zajęła się już policja. Mamy więc nadzieję, że znajdzie swój finał w sądzie.

„Kochani, znaleźliśmy sunie przywiązaną 5kg łańcuchem w lesie. Sunia śliczna, spokojna, chcąca tylko dobrze dla swojej piątki dzieci. Poddała nam się całkowicie jak ja próbowaliśmy uwolnić, niestety trzeba było jechać po przecinak do lancucha. Jakiś drań przywiązal ja do drzewa w środku lasu. Jakim trzeba być człowiekiem? Ile nocy tam przesiedziala? Ile dni nie jadla? Ile w swoim życiu wycierpiala ? Tego nie wie nikt … tylko ten biedy psiak. Teraz juz bezpieczna u Nas. Bardzo prosimy o pomoc. Jeśli ktoś będzie mógł poratować nas karma lub podladami będziemy stokroć wdzięczni – mama musi teraz dojść do siebie a maluchom musimy wspólnie pomoc w lepsze życie. Tel 502 159 114 psiaki przebywają pod Sochaczewem
podkłady : http://allegro.pl/podklady-chlonne-higieniczne-60x90cm-25sz…
karma mokra : http://www.zooplus.pl/…/karma_dla_ps…/animonda/junior/158549
karma mokra : http://www.zooplus.pl/…/roy…/pakiety_royal_canin_mini/505139
karma sucha : http://www.zooplus.pl/…/karma_dla_psa…/brit/brit_care/474244

Udostępniamy i trzymamy kciuki za biedne psiaki!

Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.