W maju poważne, długotrwałe utrudnienia w związku z rozbudową II linii metra

Do tej pory trwały pomiary i prace przygotowawcze. Właściwe prace zaczną się w maju. Wtedy czekają nas utrudnienia i objazdy – informuje radio RDC.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Jeszcze przed podpisaniem umowy Bartosz Milczarczyk, Rzecznik Prasowy Urzędu m.st. Warszawy w rozmowie z Warszawą w Pigułce mówił, że na początku odbędą się prace przygotowawcze jak np. przeniesienie linii wodociągowych. Drążenie tuneli rozpocznie się jeszcze w tym półroczu. Teraz znamy więcej szczegółów. Okazało się, że właściwe prace rozpoczną się na początku maja. Które ulice zostaną zamknięte?

„Okolice ul. Szwedzkiej, bo tak naprawdę stacje jest w osi ulicy Strzeleckiej. Następnie ulica Ossowskiego, tam stacje będzie znajdować się w części parku, na wschód od ulicy Ossowskiego, oraz okolice ul. Trockiej.” – mówi Mateusz Witczyński, rzecznik rozbudowy II linii metra na Targówek w radio RDC.

Na razie mowa jest tylko o planach. Szczegółowy zakres i terminy prac poznamy w połowie tego miesiąca. Prace związane z rozbudową II linii metra mają zakończyć się w 2019 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c