W niedzielę przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Będą utrudnienia?

15 maja o godz. 12.45 spod Pomnika Mikołaja Kopernika ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Uczestnicy marszu manifestują przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego.

Marsz dla Życia i Rodziny. Fot. Facebook / profil akcji

Marsz dla Życia i Rodziny. Fot. Facebook / profil akcji

Marsz w stolicy nie jest jedynym. W całej Polsce rusza 140 marszy. W Warszawie rozpocznie się on 15 maja o godz. 12.45 i ruszy spod Pomnika Mikołaja Kopernika na Nowym Świecie. Potem przejdzie przez ulice Krakowskie Przedmieście, Karową, Browarną do Parku Kazimierzowskiego, gdzie odbędzie się piknik około godz. 13.30. Z uwagi na godziny i ulice jakimi przechodzi marsz nie powinno być większych utrudnień dla kierowców.

„Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec” – czytamy na stronie wydarzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c