W sklepach pojawił się nowy napój, dostępny do tej pory tylko w Wielkiej Brytanii. Okazał się hitem!

W sklepach w Warszawie pojawił się nowy napój, który do tej pory można było kupić okazyjnie lub w sklepach sprowadzających produkty z Wielkiej Brytanii. Mowa o napoju Sprite o smaku ogórkowo-cytrynowym.

 

Do tej pory produkt można było kupić jedynie w Wielkiej Brytanii, gdzie dostępny był w dużej, dwulitrowej butelce lub puszce.

W Polsce sprzedawany jest póki co w dwóch wersjach: butelce litrowej oraz półlitrowej. Ta pierwsza, jak dotąd była sprzedawana jedynie w sklepach Żabka w promocyjnej cenie 2,79 zł.

Druga, półlitrowa wersja jest podobno w dużo szerszej sprzedaży, ale nam udało się ją kupić jedynie w sklepach sieci Tesco. Jak dowiedzieliśmy się, produkt dość szybko znika z półek i okazał się prawdziwym hitem sprzedaży.

Jak czytamy na etykiecie, Sprite wyprodukowany jest w Warszawie, a nie sprowadzany z Wielkiej Brytanii. Zanosi się więc na to, że trafi wkrótce do regularnej sprzedaży w większej liczbie sklepów.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.