W tej galerii zaszczepisz się od ręki. Cztery szczepionki do wyboru

Od poniedziałku 2 sierpnia w Galerii Bemowo działa stacjonarny punkt szczepień przeciw COVID-19. To szansa na bezpłatne zaszczepienie się wybraną przez siebie szczepionką (w zależności od dostępności) w dogodnym terminie, bez konieczności wcześniejszego zapisywania się na wizytę – wystarczy mieć wystawione e-skierowanie.

Fot. Materiały prasowe

Lokalizacja punktu szczepień w bemowskiej galerii to udogodnienie dla mieszkańców dzielnicy Bemowo, którego celem jest przyspieszenie budowania zbiorowej odporności bemowskiej społeczności.

W punkcie szczepień, który powstał w Galerii Bemowo, mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciw COVID-19 wszyscy chętni, bez konieczności wcześniejszej rejestracji na wizytę. Wystarczy posiadać e-skierowanie. Zainteresowani szczepieniem mogą wybrać rodzaj szczepionki, którą chcą być zaszczepieni (w zależności od dostępności) – do wyboru jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson, a także preparaty dwudawkowe firm Pfizer, Moderna oraz Astra Zeneca. Zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, po przyjęciu szczepionki należy odczekać w poczekalni punktu szczepień około 15 minut – w razie wystąpienia niepożądanej reakcji, personel medyczny będzie w stanie udzielić błyskawicznej pomocy.

Punkt szczepień został zorganizowany w lokalu o powierzchni ponad 80 m2, zlokalizowanym na poziomie 1, przy Bibliotece Sąsiedzkiej w Galerii Bemowo. Za realizację szczepień oraz zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej w punkcie odpowiada Centrum Medyczne Corten Medic. Firma ma ponad 27 lat doświadczenia w opiece nad Pacjentami i prowadzi obecnie szczepienia przeciw COVID-19 w 21 punktach.

Punkt szczepień w Galerii Bemowo jest czynny od poniedziałku do środy oraz w soboty w godzinach 8.00-14.00, a w czwartki i piątki w godzinach 14.00-20.00. Szczegółowe informacje są dostępne pod numerem telefonu: 531 234 753.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c