Walentynki w ogrodzie zoologicznym. Kup 2 bilety – zapłać za 1!

Już niedługo Walentynki. Nasze ZOO jak co roku pamięta o zakochanych. Dla wszystkich par, które w tym dniu odwiedzą ZOO przygotowano trochę atrakcji.

fot. ZOO Warszawa

fot. ZOO Warszawa

„Zapraszamy wszystkie bardziej i mniej zakochane pary do odwiedzenia Warszawskiego ZOO. Uwaga, uwaga – tego pięknego dnia każda para, która przyjdzie z jakimkolwiek widocznym, czerwonym elementem odzieży, płaci tylko za jeden bilet!  W Ptaszarni, w godz. 11:00-14:00, zostaną zorganizowane warsztaty pt. „Nakarm zakochane ptaszki”, które będą polegały na własnoręcznej produkcji przysmaków dla wygłodniałych zimą sikorek, wróbli, mazurków, sójek i całej reszty skrzydlatych głodomorów.
Dodatkową atrakcją będzie możliwość sfotografowania się w towarzystwie oswojonego węża, papugi czy egzotycznej jaszczurki. Najładniejsze i najbardziej oryginalne zdjęcia zostaną (za zgodą sfotografowanych) opublikowane na Facebooku.
Na zakończenie wywiesimy na otaczających ptaszarnię drzewach i krzewach przygotowane wcześniej ptasie smakołyki i poobserwujemy, jakim cieszą się powodzeniem” – czytamy na stronie warszawskiego ZOO


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.