Walka z czasem o życie 19-latki. Interweniowała policja

Wczoraj wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu zagrożenia życia 19-letniej mieszkanki powiatu. Informacja, z której wynikało, że młoda kobieta może odebrać sobie życie, wpłynęła od dyżurnego Sekcji Obsługi Całodobowej Wydziału Rozpoznania Biura do walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji. Do jej miejsca zamieszkania natychmiast udał się dzielnicowy z pracownikiem „dochodzeniówki”. Całe szczęście policjanci zdążyli na czas i nie doszło do tragedii. 19-latce nic się nie stało i pozostała w domu pod opieką matki.

Fot. Pixabay

„>Wczoraj wieczorem dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu zagrożenia życia 19-letniej mieszkanki powiatu. Informacja, z której wynikało, że młoda kobieta może odebrać sobie życie, wpłynęła od dyżurnego Sekcji Obsługi Całodobowej Wydziału Rozpoznania Biura do walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji. To właśnie w Internecie młoda kobieta zamieściła informację o tak dramatycznym kroku, jaki zamierzała zrobić.

Od tego momentu nie było czasu do stracenia. Do jej miejsca zamieszkania natychmiast udał się dzielnicowy wspólnie z policjantem z „dochodzeniówki”. Całe szczęście funkcjonariusze zdążyli na czas i nie doszło do tragedii. Na miejsce dojechała również załoga pogotowia ratunkowego. Po badaniu lekarskim 19-latka pod opieką matki została w domu.

Policjanci reagują na każdą informację o zagrożeniu życia. Tym razem interwencja zakończyła się szczęśliwie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.