Wars zabierze Cię na rejs z przewodnikiem

Od 2 lipca pasażerowie tramwaju wodnego „Wars” będą mogli wybrać się w rejs z przewodnikiem, który opowie o walorach przyrodniczych Wisły oraz podzieli się z pasażerami wieloma ciekawostkami dotyczącymi historycznej i współczesnej Warszawy. Z powodu niskiego stanu wody tramwaj wodny „Wars” będzie – 1-3 lipca – kursował jednak na innej trasie.

Fot. ZTM

Fot. ZTM

Przewodnicy ze Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych Złota Kaczka będą pływali na „Warsie” dzięki Biuru Marketingu Miasta. Będzie można ich posłuchać w każdą sobotę i niedzielę (oraz 15 sierpnia) od 2 lipca do 11 września.

O walorach przyrodniczych będzie można posłuchać w każdą sobotę o godz. 15.00, w każdą niedzielę o godz. 11.00 oraz 15 sierpnia o godz. 11.00.

Ciekawostki dotyczące historycznej i współczesnej Warszawy będzie zaś można poznać w każdą sobotę i w każdą niedzielę o godz. 13.00 oraz 15 sierpnia także o godz. 13.00.

Ze względu na niski stan wody trasa tramwaju wodnego w dniach 1-3 lipiec została zmieniona. ,,Wars” odpływać będzie bez zmian z przystanku przy moście Poniatowskiego i popłynie w górę rzeki aż za most Siekierkowski. Tam, na wysokości klubu wodniaków zawróci i popłynie z powrotem do mostu Poniatowskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c