Warsaw on Air – pierwsza wystawa zdjęć Macieja Margasa

Dzisiaj o 19.30 zaczyna się wystawa „Warsaw on Air” Macieja Margasa. Fotograf włożył w nią dużo serca. Wynajął helikopter i zdobył odpowiednie pozwolenia, by sfotografować stolicę z lotu ptaka.

Fot. warsawonair.com

Fot. warsawonair.com

„WARSAW ON AIR to cykl dziennych oraz nocnych panoram, które wykonałem latając nad miastem śmigłowcem bez drzwi i wznosząc się nawet kilometr nad ziemią. Kolekcja fotografii przedstawia opowieść o mieście, które w niezwykłym tempie rozwija się i przeistacza w wielką metropolię. Mieście, które nie musi się już do nikogo porównywać.” – pisze Maciej Margas – „Dla mnie WARSAW ON AIR to również historia o tym jak dzięki uporowi, ciężkiej pracy i determinacji można osiągać rzeczy, zdawałoby się, niemożliwe! Jak potężną siłą są marzenia, które sprawiają, że przełamujemy własne bariery i pokonujemy kolejne przeszkody by osiągnąć cel.” – dodaje.

Wystawa objęta Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.