Warszawa w Pigułce obejmuje patronat nad Niewidzialną Wystawą. Chcesz wygrać darmowe wejściówki?

Warszawa w Pigułce z dumą ogłasza, że obejmuje patronat medialny nad Niewidzialną Wystawą! Mamy nadzieję, że wspólnie z organizatorami będziemy w stanie pokazać i pomóc uzmysłowić warszawiakom, z jakimi trudnościami stykają się osoby niewidzące lub ze znacznym stopniem niepełnosprawności narządów wzroku. Już dziś dajemy Wam możliwość wygrania trzech podwójnych wejściówek na wybrany przez siebie termin!

Fot. Marek Młynarczyk

Fot. Marek Młynarczyk

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na wystawę, na wybrany przez siebie termin. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jak każdy z nas na co dzień może pomóc osobom niewidomym? Odpowiedzi możecie umieszczać w komentarzach poniżej lub na naszym fanpage’u. Najlepsze zostaną nagrodzone podwójnym zaproszeniem na wystawę. Na odpowiedzi czekamy do północy dzisiejszego dnia. Powodzenia!

Więcej na temat Niewidzialnej Wystawy możecie przeczytać w naszym artykule.

WYNIKI

Kochani! Dostaliśmy wiele zgłoszeń i pięknych wypowiedzi, ale niestety musieliśmy się ograniczyć do trzech osób :/ Według naszego subiektywnego rankingu najlepszych odpowiedzi wytypowaliśmy następujących zwycięzców:

  • Jan Wandal
  • Małgorzata Puchalska
  • Karolina Stoń

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału i za czas poświęcony na odpowiedzi!

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.