Warszawa za 30 lat w filmie zgłoszonym na konkurs. Została wykonana w… Minecrafcie! [WIDEO]

Na konkurs dotyczący Warszawy przyszłości przychodzi wiele pięknych prac. Jedna z nich zamieszczona została w serwisie YouTube. Widać, że autor włożył w nią mnóstwo pracy. Wszystko wskazuje na to, że została wykonana w grze… Minecraft!

„Mapa na konkurs #Warszawa2030. Zainspirowane idealnym planem miasta Corbusiera, przedstawia wizję Warszawy na geometrycznym planie i nowoczesną architekturą. Wpływy sowieckie oraz brutalistyczne w znaczący sposób odmieniają wygląd miasta. Modernistyczna zielona przestrzeń urozmaica otoczenie betonowych wieżowców. Monotonię przełamują również kolorowe okna i pastelowe chodniki. Zagospodarowane są również dachy na użytek publiczny w postaci parków i tarasów.

Mam nadzieję, że projekt się spodoba i przedstawi odmienną (Może nie do końca rzeczywistą) wizję miasta za 15 lat.” – pisze Tiresh, autor filmu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.