Warszawiacy zdobyli dwa złota w Taekwondo olimpijskim!

Kolejne świetne wieści z oktagonalnych mat Taekwondo olimpijskiego. Dwójka naszych warszawskich zawodników z AZS AWF Warszawa na turnieju z cyklu Pucharu Świata Taekwondo Olimpijskiego w Mariborze zdobyła dwa złote krążki.

Od lewej Tomasz Pyciarz - trener, Anika Godel, Piotr Paziński. Fot. Materiały prasowe

Od lewej Tomasz Pyciarz – trener, Anika Godel, Piotr Paziński. Fot. Materiały prasowe

Po zakończonym sukcesem w postaci kwalifikacji olimpijskiej starcie Piotra Pazińskiego w Europejskim Turnieju Kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio i w niespełna tydzień po przywiezieniu przez Anikę Godel dwóch srebrnych medali z Pucharu Świata i Klubowych Mistrzostw Europy mamy kolejne świetne wieści.

Tym razem w słoweńskim Mariborze, gdzie odbył się kolejny turniej Pucharu Świata w Taekwondo olimpijskim dwójka reprezentantów Polski i AZS AWF Warszawa wraca z dwoma złotymi krążkami. Piotr Paziński na drodze do złota pokonał reprezentantów Słowenii, Brazylii, Chorwacji i Włoch a Anika Godel pokonała dwie reprezentantki Węgier, Słowenkę i Brazylijkę. Cieszy wysoka forma naszych zawodników, która jest wynikiem ich ciężkiej pracy oraz zaangażowania trenera Tomasza Pyciarza.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa