Warszawiak prosi o pomoc! Pokonam raka, ucieknę z rąk śmierci!

„W moim życiu przyszedł moment, kiedy uznałem, że warto się przebadać, ponieważ zawsze warto zapobiegać, nie leczyć. Niestety, lekarz nie miał dla mnie dobrych wiadomości, nowotwór nerek…” – pisze Pan Adam. 

Fot. siepomaga.pl

Konieczna była natychmiastowa operacja, której poddałem się bez wahania, zaufałem specjalistom, ponieważ nie ma dla mnie nic ważniejszego od życia! Chciałem wierzyć, że wygrałem, ale rak wrócił… Klasyczna operacja jest zbyt ryzykowna, nie ukrywam, że często pojawia się strach, nawet łzy i lęk, czy uda się pokonać raka. Moją szansą jest termoablacja mikrofalowa — nieinwazyjny, miejscowo zabijający komórki nowotworowe zabieg przeprowadzony przy pomocy wysokiej temperatury. Jego koszt jest dla mnie jednak zbyt wysoki. Proszę, pomóż mi!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/adam-bedynski?fbclid=IwAR3WI7QTZRBDy1DMHE–uHRkBkPV013EW_toIFJzWTZncrFMmyC7MPC-8jg

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.