Warszawianka napisała do centrali Skanska w sprawie parkowania robotników z budowy przy Rondzie ONZ [ZDJĘCIE]

Przy ulicy Prostej Prosta 2/4/6 przy Rondzie ONZ robotnicy z budowy Skanska parkowali na chodniku. Pani Joanna napisała do polskiego oddziału firmy, tam jednak usłyszała, że „gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą”. Zdecydowała więc napisać do centrali w Szwecji. Tu reakcja była szybka i zdecydowana.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Droga Joanno,
Dziękujemy za Twój email! Według polskich przepisów drogowych można przekraczać chodniki i ścieżki rowerowe, ze zwroceniem uwagi na pieszych i rowerzystów, którzy mają pierwszeństwo. Ponownie skontaktujemy się z naszą ekipą budowlaną, by byli bardziej uważni i zwracali więcej uwagi na Ciebie oraz innych przechodniów. Bezpieczeństwo naszych partnerów – robotników budowlanych, sąsiadów jak Ty – jest naszym największym priorytetem. Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z bezpośrednio z naszymi polskimi kolegami na [email protected]

Z poważaniem,

Ekipa Skanska

tłumaczenie: Warszawa w Pigułce

Odpowiedz nie ograniczyła się jednak jedynie do formy pisemnej. Pod rzeczonym adresem Skanska postawiła słupki, a ekipa budowlana już nie parkuje na chodniku.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Brawo! Najcelniejszym wydaje się komentarz jednego z internautów na uwagę, że musiała skontaktować się z firmą „matką”: „Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice„.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c