Warszawski Ratusz zapłaci niemal 100 mln złotych za wynajem biur! Lokalizacja to ścisłe centrum Warszawy!

Miejskie biuro architektury raz z urzędnikami podlegającymi skarbnikowi miasta wprowadzą się do wieżowca Widok Tower na tyłach Rotundy.  Umowa na wynajem tej powierzchni na będzie w mocy niemal sześć lat, a samorządowcy zapłacą niemal 100 mln zł.

Autorstwa Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=107134972

Widok Towers jest budynkiem w stylu neomodernistycznym z funkcją biurową jako główną oraz z funkcjami dodatkowymi: hotelarską i handlowo-usługową. Jest budowany od listopada 2017 roku na miejscu nieistniejącego już budynku dawnej siedziby Universal S.A. w warszawskim Śródmieściu. Planowane zakończenie budowy miało nastąpić we wrześniu 2020 roku.

Budynek ma mieć 28 kondygnacji nadziemnych i 3 podziemne ze 158 miejscami parkingowymi. Wewnątrz rdzeni budynku ma się znajdować osiem wind. Jego wysokość całkowita i wysokość do dachu mają wynosić 95 metrów. Powierzchnia całkowita ma wynosić 28 600 m², a powierzchnia handlowo-usługowa – 3600 m²


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c