Wawer: zaatakował z siekierą w ręku. Dostał solidne lanie

Policjanci z Wawra zatrzymali mężczyznę, który z siekierą w ręku groził sąsiadowi śmiercią. Najpierw sam podejrzany trafił do szpitala, ponieważ pokrzywdzony musiał się bronić. W dalszej kolejności 83-letni Wacław S. usłyszał zarzut i został przez sąd tymczasowo aresztowany.

Fot. Pixabay

Policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej interweniowali w związku ze zgłoszeniem gróźb karalnych. Pokrzywdzony twierdził, że sąsiad, starszy mężczyzna, odgraża się mu śmiercią, a robi to w bardzo niebezpieczny sposób, bo jednocześnie wymachuje siekierą.

Zgłaszający był zmuszony się bronić przez atakami sąsiada, w wyniku czego napastnik trafił do szpitala. W komisariacie śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Kiedy okazało się, że zdrowiu agresywnego sąsiada nic nie zagraża kryminalni zatrzymali go. 83-letni Wacław S. trafił do policyjnej celi. Zgromadzony, szeroki materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia mu zarzutu. W sądzie zdecydowano o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Mężczyzna w przeszłości był już karany za groźby.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.