Wczoraj zaginęła jego dziewczyna. Dzisiaj poszukujemy Emila Gołębiewskiego

Wczoraj opublikowaliśmy prośbę o pomoc w znalezieniu 17-letniej Weroniki Zielonko-Czupty. Okazało się, że jej chłopak do którego miała się udać… również zaginął

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Najprawdopodobniejsza hipoteza jest taka, że nastolatkowie po prostu wspólnie uciekli z domów. Niemniej jednak znaleźć ich trzeba. Podajemy rysopis 16-latka:

Wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie, na twarzy młodzieńcza broda. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, beżowe spodnie, czarne buty typu „trapery”, miał ze sobą szaro-zielony plecak.

Chłopak w dniu 28 grudnia około godziny 7.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Prawdopodobnie pojechał do Warszawy, do swojej dziewczyny (chłopak pochodzi z okolic Płocka). Jak wiadomo rodzice 17-latki również zgłosili jej zaginięcie.

Osoby, które widziały zaginionego, lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod nr telefonu: 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr alarmowymi 997 i 112.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.