Wdrapał się na balkon, by się włamać. Nie umiał zejść

Policjanci z Żoliborza zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który wszedł na balkon, na drugim piętrze w budynku przy ulicy Krasińskiego. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

 

Około godziny 13.00 policjanci z Żoliborza zostali poinformowani, że na jednym z balkonów, na drugim piętrze, w budynku przy ulicy Krasińskiego znajduje się mężczyzna, który usiłuje włamać się do mieszkania. Próbował podważyć drzwi łomem.

Zwróciło to uwagę sąsiadów. Ci natychmiast zareagowali zadzwonili po policję. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci i straż pożarna, która sprowadziła mężczyznę na dół.

Jak donosiły media, mężczyzna próbował zejść, kiedy tylko zorientował się, że został zauważony przez sąsiadów. Nie umiał jednak zejść tą samą drogą.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Zatrzymany jest dobrze znany policji, w przeszłości był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.