Węgorz nadziewany haczykami. Kolejna bestialska „pułapka na psy” w Warszawie

Napływają do nas lawinowo ostrzeżenia przed pozostawionym jedzeniem z trutką oraz haczykami czy gwoździami. Nie jesteśmy w stanie opisać ich wszystkich, dlatego w niedługim czasie stworzymy mapę zagrożeń ze zgłoszeń, które będą zawierały zdjęcia. W międzyczasie wstawiamy kolejny taki przypadek tym razem z Marysina Wawerskiego.

„Obok bloku przy Begonii 7, przy ścieżce prowadzącej na plac zabaw. Uwędzona głowa węgorza i kiełbasa, oczywiście nadziana odpowiednio haczykami, podejrzewam, ze również trutką. Błagam, jeżeli ktoś wie coś na temat, co za sadysta to robi, niech się zgłosi, nawet do mnie na priv, ja się tym zajmę. Proszę was ludzie, przecież to się za chwilę źle skończy”  – pisze Pani Elwira na jednej z grup facebookowych.

W niedługim czasie postaramy się stworzyć mapę zagrożeń i razem ze wszystkimi zgłoszeniami i dowodami w postaci zdjęć, prześlemy materiały odpowiednim służbom w celu ponownego sprawdzenia terenu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c