Wiceprezydent uległ wypadkowi na rowerze. Obowiązki zostały przekazane

Wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski uległ wypadkowi na rowerze. Ratusz nie zdradza szczegółów i mówi, że to osobista sprawa wiceprezydenta. Jego obowiązki zostały przekazane.

Fot. Pixabay

Sprawę opisał tvnwarszawa, który ustalił, że wiceprezydent przebywa na kilkutygodniowym zwolnieniu.

Wiceprezydent zajmuje się pięcioma biurami. Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, Polityki Lokalowej, Rozwoju Gospodarczego i Funduszy Europejskich przydzielono innym wiceprezydentom. Dział Biura Gospodarki Odpadami Komunalnymi przejął sekretarz Michał Wojdat, który ma pod sobą również Biuro Ochrony Środowiska.

Michał Wojdat przejmuje biuro w trudnym czasie. Na Mokotowie trwa bowiem problem z odpadami. Kiedy umowa z prywatną firmą na wywóz śmieci wygasła, odpadami zajęło się Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania. Okazało się jednak, że z powodu krótkiego czasu na przygotowania do zarządzania odpadami, w wiele miejsc wozy po prostu nie docierają i śmieci zalegają w kontenerach.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.