Wiceprezydent Warszawy i Robert Biedroń z partnerami wystąpili w teledysku LGBT. W nim malowanie Maryi na tle tęczowej flagi [WIDEO]

W sieci pojawił się teledysk zatytułowany „Taylor Swift – You Need To Calm Down (Polish LGBT Video)”. W teledysku wystąpiły znane osoby ze środowiska LGBT takie jak Robert Biedroń i Paweł Rabiej z partnerami. W klipie widzimy malowanie figury Matki Boskiej z Lourdes na tle tęczowej flagi i mężczyznę w koloratce.


„Polska, w której żyje około 2 miliony osób LGBTQ, jest jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie. Zainspirowane przez konserwatywny rząd, w 2019 r. władze lokalne przyjęły utworzenie stref „wolnych od LGBT”. Ogólnopolska gazeta dotowana przez rząd rozpoczęła rozpowszechnianie specjalnych naklejek, aby oznaczyć miejsca, w których osoby LGBT nie są dozwolone.” – czytamy w opisie filmu.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.