Wiceprezydent Warszawy jako Ekstremalny Święty Mikołaj. Zjeżdza po linie, odwiedza dzieci, rozdaje prezenty [WIDEO]

Wiceprezydent Jarosław Jóźwiak wcielił się w Świętego Mikołaja. W Warszawskim Szpitalu dla Dzieci im. M. Kopernika odwiedził chore dzieci i obdarował je prezentami.

Grupa przyjaciół skupionych wokół Doroty Lazar-Sito – członka rady społecznej Warszawskiego Szpitala Dla Dzieci zmobilizowała się po raz drugi i wraz z pozyskanymi partnerami, którzy ufundowali prezenty dla maluchów, zorganizowała tę niecodzienną akcję. O stronę techniczną zjazdu zadbali instruktorzy na co dzień pracujący na wysokościach z grupy CrossLine, zabezpieczenie medyczne zagwarantowali New Age Medics i Mazi-Med, a całość spiął zespół Psycho-Media.

„Dziś rano Ekstremalny Św. Mikołaj dostarczył dużo radości dzieciom przebywającym w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci im. M. Kopernika.” – napisała Hanna Gronkiewicz Waltz, Prezydent Warszawy – „Dobrze wiemy, że dziecięca wiara w Św. Mikołaja to nie tylko radość z otrzymywania samych prezentów – to także, a może nawet przede wszystkim wiara w urzeczywistnienie marzeń i nagroda za dobre uczynki. Każde dziecko w szpitalu otrzymało dziś od Mikołaja taką właśnie nagrodę za dobre serduszko i uczynki.”

Fot. R. Motyl / UM Warszawa

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.