Wichura na południu Polski. Nie żyje 23-letnia kobieta

Zakopane, ulica Stachonie – W Zakopanem doszło do dramatycznego wypadku.. W wyniku silnych wiatrów, które nawiedziły region, 23-letnia kobieta zginęła, gdy na jadący przez nią samochód spadło drzewo.

Fot. Shutterstock

Nieszczęśliwy Zbieg Okoliczności: Tragiczne wydarzenie miało miejsce na ulicy Stachonie, jednej z ulic Zakopanego. Silny wiatr, który przetoczył się przez miasto, spowodował, że stare drzewo nie wytrzymało i runęło bezpośrednio na nadjeżdżający samochód. Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, dla kierującej pojazdem młodej kobiety pomoc przyszła za późno.

Ofiara Wypadku: 23-letnia mieszkanka Zakopanego, której tożsamości nie ujawniono z powodów ochrony prywatności, zmarła na miejscu.

Reakcja i Działania Służb: Straż pożarna, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego natychmiast zareagowały na zgłoszenie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że mimo wysiłków ratowników, kobiety nie udało się uratować. Policja przeprowadziła wstępne oględziny i zabezpieczyła miejsce wypadku, aby umożliwić dochodzenie.

W związku z tragicznym wydarzeniem władze miasta oraz służby ratunkowe apelują do mieszkańców i turystów o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w okresie niekorzystnych warunków pogodowych. Przypominają również o potrzebie przestrzegania ostrzeżeń i zaleceń wydawanych przez służby meteorologiczne.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]