Wiemy co powstanie w budynku Klubu Sportowego "Orzeł" na Podskarbińskiej 11

Wiemy co powstanie w budynku Klubu Sportowego „Orzeł” na Podskarbińskiej 11. Hipotezy były różne. Mówiono o rewitalizacji, o przytułku dla bezdomnych i świetlicy. Prawda jest jednak inna i została nawet powieszona na drzwiach do obiektu.

IMG_1557

Europejskie Centrum Kultury i Edukacji Chrześcijańskiej to pomysł Kościoła Chrześcijańskiego w Warszawie. Nie zaś tego Rzymskokatolickiego, ale Zielonoświątkowców. Jak opowiedział nam pastor Paweł Pyra, konserwator czuwa jedynie nad samym budynkiem i to nad nim kościół trzyma pieczę. Wciąż nieznany jest los toru, który z roku na rok coraz bardziej niszczeje. Rozmowy stowarzyszenia z konserwatorem wciąż trwają. Do czasu ich zakończenia nie ma co liczyć na remont w budynku. Już wieczorem film na temat obiektu – dawniej i dziś.

[gallery_bank type=”images” format=”thumbnail” title=”false” desc=”false” responsive=”true” special_effect=”” animation_effect=”” album_title=”false” album_id=”18″]

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.