Wiemy, gdzie będzie drugi Popeyes w Warszawie

Pierwsza restauracja Popeyes w W Warszawie niedługo zostanie uruchomiona w Złotych Tarasach. Jak udało nam się dowiedzieć, sieć restauracji już ma w planach kolejną restaurację.

Fot. Warszawa w Pigułce

Pierwsza restauracja otworzy się 21 września o godzinie 10.00 w Złotych Tarasach. W dniu otwarcia pierwszej restauracji goście zjedzą m.in. kanapkę Chicken Sandwich, frytki Cajun, kawałki kurczaka (do wyboru Signature Chicken, Louisiana Wings czy Chicken Tenders) a do tego dipy: Mardi Gras, NOLA, Bold BBQ, Bayou Buffalo. Niemal wszystkie dania z kurczaka będą dostępne w wersji pikantnej i łagodnej.

Dla najbardziej wytrwałych sieć przygotowała vouchery pozwalające bezpłatnie delektować się kanapką przez cały kolejny rok. Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które 21 września ustawią się w kolejce przed głównym wejściem Złotych Tarasów, w strefie oznaczonej pomarańczowymi flagami z logo Popeyes. Vouchery dostaną goście czekający przed galerią, która otworzy się już o 9.00. Natomiast pierwsza setka stojących już przed samą restauracją zje Chicken Sandwich za darmo, w dniu otwarcia.

Popeyes szybko się rozwija i w Warszawie planuje już kolejną restaurację. Data jej otwarcia nie jest jeszcze znana, ale na pewno znajdować się ona będzie w Galerii Młociny.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]