Wiemy, kiedy spróbują wybudzić Borkosia

Borkoś przeszedł właśnie druga poważną operację podczas której zoperowano obie nogi. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu zoperowana zostanie ręka.

Borkoś w akcji. Archiwum Warszawy w Pigułce

Przed chwilą odbyła się operacja obu nóg. Jutro natomiast odbędzie się próba wybudzenia Borkosia. Miejmy nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Pozostaje jeszcze operacja ręki, którą lekarze chcą przeprowadzić w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej jeszcze w poniedziałek.

Przypominamy także o zbiórkach na leczenie założonych na Patronite oraz przez żonę Borkosia na portalu Pomagam.pl. Obydwie zbiórki będą przeznaczone na rehabilitację ratownika. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

Do zdarzenia doszło w środę na ulicy Radzymińskiej na wysokości Folwarcznej na Pradze-Północ. Zderzyły się motoambulans, którym poruszał się ratownik Borkoś z samochodem osobowym marki opel. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Kierujący motoambulansem „Borkoś” jest w stanie ciężkim. Kierująca oplem miała potłuczenia, była trzeźwa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c